Finał Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Konopnica!

W dniu 18.04.2023r. w Szkole Podstawowej im. W. Witosa w Motyczu odbył się Finał Halowej Piłki Nożnej dziewcząt i chłopców o Puchar Wójta Gminy Konopnica. Po bardzo dobrych, stojących na wysokim poziomie meczach I miejsce zajęły nasze dziewczęta, w składzie: Martyna Gano, Hanna Aleksandrowicz, Alicja Chmiel, Iga Chmiel, Agata Maszewska, Martyna Kowalczyk, Zuzanna Sieńko. Zajmując pierwsze miejsce awansowaliśmy do rozgrywek rejonowych. Pierwszy etap już w najbliższy poniedziałek w Bełżycach. GRATULUJEMY SUKCESU!!!

Drużyna chłopców w klasyfikacji końcowej zajęła 5 miejsce. Jednak jak pisaliśmy wcześniej ze względu na chorobę zawodników nie zagraliśmy we wszystkich turniejach. Drużyna chłopców najczęściej występowała  w składzie: Igor i Szymon Gano, Jan Wolski, Emil Wojtaszek, Sebastian Frant.

Na zakończenie zawodów  Dyrektor Szkoły Podstawowej  w Motyczu Mariusz Tomczyk, Sekretarz Gminy Konopnica Konrad Banach wręczyli zwycięskim drużynom dyplomy, puchary oraz cenne nagrody. Opiekunowie drużyn otrzymali podziękowania za przygotowanie zawodników do tegorocznych zmagań.

Opiekunem i trenerem drużyn był nauczyciel w-f mgr Sławomir Furtak. Gratulacje!

Oto końcowa klasyfikacja po czterech etapach turnieju:

Dziewczęta:
1 miejsce -SP Stasin
2 miejsce -SP Radawiec Duży
3 miejsce -SP Motycz
4 miejsce -SP Zemborzyce Tereszyńskie
5 miejsce -SP Radawczyk Drugi

Chłopcy:
1 miejsce- SP Motycz
2 miejsce -SP Radawiec Duży
3 miejsce -SP Konopnica
4 miejsce -SP Zemborzyce Tereszyńskie
5 miejsce -SP Stasin
6 miejsce -SP Radawczyk Drugi