Obowiązuje od 01.09.2023r.
Oddział przedszkolny -wychowawca mgr Ewa Kliczka
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
Edukacja przedszkolna | Edukacja przedszkolna | Edukacja przedszkolna | Edukacja przedszkolna | Edukacja przedszkolna |
– | – | – | – | – |
7.40-12.50 | 7.40-12.50 | 7.40-13.00 | 7.40-12.50 | 7.40-12.50 |
Klasa I-wychowawca mgr Edyta Strug
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
Język angielski | Religia | Wychowanie fizyczne | Edukacja wczesnoszkolna | Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja informatyczna | Wychowanie fizyczne | Religia | Edukacja wczesnoszkolna | Wychowanie fizyczne |
Edukacja wczesnoszkolna | Edukacja wczesnoszkolna | Edukacja wczesnoszkolna | Zajęcia kreatywne | Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | Edukacja wczesnoszkolna | Edukacja wczesnoszkolna | Język angielski | Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | Edukacja wczesnoszkolna | Edukacja wczesnoszkolna | ||
Klasa II-wychowawca mgr Emilia Łączka
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
Edukacja wczesnoszkolna | Edukacja wczesnoszkolna | Wychowanie fizyczne | Edukacja wczesnoszkolna | Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | Wychowanie fizyczne | Edukacja informatyczna | Edukacja wczesnoszkolna | Wychowanie fizyczne |
Edukacja wczesnoszkolna | Edukacja wczesnoszkolna | Edukacja wczesnoszkolna | Edukacja wczesnoszkolna | Edukacja wczesnoszkolna |
Zajęcia kreatywne | Edukacja wczesnoszkolna | Religia | Edukacja wczesnoszkolna | Język angielski |
Język angielski | Edukacja wczesnoszkolna | Religia |
Klasa III-wychowawca mgr Aneta Podleśna
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
Zajęcia kreatywne | Edukacja informatyczna | Edukacja wczesnoszkolna | Religia | Edukacja wczesnoszkolna |
Język angielski | Edukacja wczesnoszkolna | Edukacja wczesnoszkolna | Język angielski | Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | Wychowanie fizyczne | Edukacja wczesnoszkolna | Edukacja wczesnoszkolna | Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | Edukacja wczesnoszkolna | Wychowanie fizyczne | Edukacja wczesnoszkolna | Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | Religia | Wychowanie fizyczne | ||
– |
– | – | – |
Klasa IV-wychowawca mgr Anita Kozłowska
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
Muzyka | W-F | Religia | Matematyka | Przyroda |
Plastyka | Informatyka | Matematyka | Religia | J.angielski |
J.polski | Matematyka | J.angielski | J.polski | J.polski |
Matematyka | J.polski | J.polski | Technika | Historia |
W-F | Przyroda | W-F | W-F | Zaj. z wych. |
J.angielski | WDŻ II sem. | Zajęcia kreatywne | ||
Zaj. dyd.-wyr. matematyka | – | – | – | – |
Klasa V-wychowawca mgr Anna Zaborska
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
Muzyka | W-F | Matematyka | Informatyka | J.angielski |
Plastyka | J.angielski | Historia | Geografia | Historia |
Matematyka | J.polski | J.polski | J.angielski | J.polski |
J.polski | Technika | Religia | J.polski | Matematyka |
W-F | Matematyka | W-F | W-F | Zaj. z wych. |
Religia | WDŻ II sem. | Zaj. kreatywne | Biologia |
Zaj. dyd.-wyr. matematyka |
Klasa VI-wychowawca mgr Julita Nowakowska
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
Plastyka | J.angielski | J.angielski | J.angielski | Matematyka |
Muzyka | Historia | W-F | Matematyka | Biologia |
J.polski | Informatyka | Matematyka | Technika | W-F |
W-F | J.polski | J.polski | W-F | J.polski |
Matematyka | J.polski | Historia | Zaj. z wych | |
Geografia | Religia | – | ||
Religia | – | – | Zaj. kreatywne | – |
Klasa VII-wychowawca mgr Aleksandra Poręba
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
Plastyka | Fizyka | J.polski | Geografia | J.polski |
Muzyka | Matematyka | J.angielski | Fizyka | Matematyka |
J.angielski | J.polski | Historia | J.niemiecki | Biologia |
J.polski | W-F | Matematyka | Matematyka | Chemia |
Historia | Informatyka | Religia | J.angielski | Zaj. z wych. |
W-F | Chemia | W-F | J.polski | J.niemiecki |
Geografia | Biologia | Dor.zaw | W-F | Zaj.kreat. |
Religia |