Grono pedagogiczne szkoły 2021/2022. Godziny konsultacji.

Imię i nazwisko
nauczyciela
Nauczany przedmiot Klasy Konsultacje z rodzicami
mgr Anna Katarzyna Kutwa- dyrektor  szkoły Religia I- III
środa    13.00-14.00
mgr Regina Wójcik Plastyka,  WDŻ, biblioteka szkolna,

wychowawca klasy VII, wspomaganie pracy ucznia

IV -VIII wtorek    12.00-12.30
mgr Anita Kozłowska Matematyka w kl. IV-VIII, informatyka w kl. VIII,

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

 IV – VIII środa     9.30-10.15
mgr Aneta Podleśna
Edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca klasy I

I
czwartek    13.05-13.35
mgr Emilia Łączka
Edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca klasy III

II
czwartek    8.35-9.20
mgr Ewa Chojnacka
Chemia, biologia, przyroda IV -VIII wtorek     7.10-7.40
mgr Edyta Strug Edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca klasy II, zajęcia rewalidacyjne

III poniedziałek   12.15-12.45
mgr Ewa Kliczka Edukacja przedszkolna, świetlica szkolna,

wychowawca oddziału przedszkolnego

„O” piątek     11.20-11.50
mgr Sławomir Furtak Wychowanie fizyczne,

edukacja dla bezpieczeństwa

IV- VIII piątek    11.20-11.50
mgr Małgorzata Zawistowska Język polski w kl. V i VII,

historia, WOS

IV – VIII środa   10.30-11.15
mgr Aleksandra  Poręba Język angielski,

świetlica szkolna

„O”,  I – VIII piątek     10.30-11.00
 mgr  Piotr  Żuk
Geografia  V,  VII -VIII czwartek  10.00-10.30
mgr Dagmara Martynowska
Technika, fizyka,

informatyka w kl. IV-V-VII

I V – VIII czwartek    12.05-12.35
 mgr Paweł Suryś
Muzyka IV- VIII
piątek     7.20-7.40
mgr Julita Nowakowska
J. polski w kl. IV i VIII, zajęcia dyd. -wyrównawcze z j. polskiego,

świetlica szkolna, wychowawca klasy IV

VI  i  VII czwartek     10.30-11.15
mgr Anna Zaborska J. niemiecki, doradztwo zawodowe,

świetlica szkolna, wychowawca klasy VII

VII – VIII czwartek     9.20-9.50
mgr Pietras Dominika
Psycholog  szkolny O- I- VIII wtorek  10.30-11.15
mgr Katarzyna Grudka
Zajęcia rewalidacyjne,

specjalistyczne z pomocy pedagogiczno-psychologicznej

IV – VIII
wtorek    9.30-10.00
mgr Ewa Furtak
Religia IV- VIII
środa  10.15-10.45

Nauczycielami dyplomowanymi szkoły są: mgr Małgorzata Zawistowska, mgr Regina Wójcik, mgr Anna Kutwa, mgr Edyta Strug, mgr Aneta Podleśna, mgr Sławomir Furtak, mgr Anna Zaborska, mgr Julita Nowakowska. Pozostali nauczyciele posiadają stopień awansu nauczyciela, kontraktowego lub mianowanego.