Imię i nazwisko nauczyciela |
Nauczany przedmiot | Nauczane klasy | Dzień i godz. konsultacji |
mgr Anna Katarzyna Kutwa- dyrektor szkoły | Religia | I- III |
poniedziałek, 8.00-9.00 |
mgr Regina Wójcik | Plastyka, biblioteka szkolna, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia | IV -VII | poniedziałek, 11.30-12.00 |
mgr Anita Kozłowska | Matematyka w kl. IV- VII, zastępca dyrektora, zajęcia rewalidacyjne, zajęcia indywidualne, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, wychowawca kl. IV, | IV – VII | piątek, 9.15-10.15 |
mgr Aneta Podleśna |
Edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, terapia pedagogiczna, zajęcia kreatywne, wychowawca klasy III | III |
czwartek, 12.05-12.50 |
mgr Emilia Łączka |
Edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne, dydaktyczno-wyrównawcze, zajęcia kreatywne, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, wychowawca klasy II, wdż | II |
wtorek, 11.15-12.00 |
mgr Edyta Strug |
Edukacja wczesnoszkolna, zajęcia kreatywne, zajęcia indywidualne, wychowawca klasy I | I | czwartek, 11.15-12.00 |
mgr Ewa Chojnacka | Chemia kl.VII, biologia, przyroda | VII | piątek 11.00 |
mgr Ewa Kliczka | Edukacja przedszkolna, świetlica szkolna, wychowawca oddziału przedszkolnego | gr. Słoneczka „O” | poniedziałek, 11.40–12.30 |
mgr Sławomir Furtak | Wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa | III- VII | środa, 9.25-10.10 |
mgr Małgorzata Zawistowska | Język polski , zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, historia, WOS | IV – VII | poniedziałek, 10.15-11.00 |
mgr Aleksandra Poręba | Język angielski, świetlica szkolna, wychowawca kl. VII | „O”, I – VII | środa, 9.30-10.15 |
mgr Magdalena Pietrzak |
Geografia kl. VII | V, VI, VII | poniedziałek, 13.50-14.20 |
mgr Dagmara Martynowska |
Fizyka, technika, informatyka w kl. IV – VII, | IV – VII | czwartek, 11.00-11.30 ( co tydzień) |
mgr Julita Nowakowska |
J. polski w kl. V i VI, zajęcia kreatywne, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, świetlica szkolna, wychowawca klasy VI | IV i V | czwartek. 11.15-12.00 |
mgr Anna Zaborska | J. niemiecki, świetlica szkolna, wychowawca klasy V | IV- VII | czwartek, 10.10-11.00 |
mgr Ilona Besztak w zastępstwie za mgr Dominikę Pietras |
Psycholog szkolny | O- I- VII | wtorek, 13.30-14.00 |
Joanna Banul w zastępstwie za mgr Katarzynę Grudka |
Zajęcia rewalidacyjne, zajęcia specjalistyczne z pomocy pedagogiczno-psychologicznej | I – VII |
czwartek 12.50-13.20 |
mgr Ewa Furtak |
Religia, doradztwo zawodowe | IV- VII |
poniedziałek, 12.05-12.50 |
mgr Aneta Łysak |
Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia | – | czwartek,11.00-11.45 |
mgr Anna Bielecka | Muzyka | IV-VII | poniedziałek, 7.10-7.40 |
mgr Katarzyna Kowalczyk |
Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, zajęcia rewalidacyjne, pedagog specjalny | – |
wtorek, piątek 8.00-8.30 |
mgr Natalia Lipska Wronka | Edukacja przedszkolna, wychowawca oddziału przedszkolnego 3 i 4 latki. | grupa Jeżyki | wtorek, 12.45-13.30 |
Nauczycielami dyplomowanymi szkoły są: mgr Anna Katarzyna Kutwa, mgr Regina Wójcik, mgr Małgorzata Zawistowska, mgr Edyta Strug, mgr Aneta Podleśna, mgr Sławomir Furtak, mgr Anna Zaborska, mgr Julita Nowakowska, mgr Aleksandra Poręba. Pozostali nauczyciele posiadają stopień awansu nauczyciela, kontraktowego lub mianowanego.