Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 10 października br. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W uroczystości udział wzięli zarówno nauczyciele, pracownicy obsługi, jak też emerytowani pracownicy naszej szkoły.

W roli widowni nie zabrakło też naszych uczniów, zwłaszcza z klas młodszych.

Część artystyczną imprezy, pod kierunkiem pani Oli Poręby i pani Małgosi Zawistowskiej, przygotowali uczniowie klas starszych (IV-VIII), którzy przedstawili kilka bardzo zabawnych scenek z życia szkoły wykazując się przy tym nie byle jakim kunsztem aktorskim. Całość urozmaiciły chóralnie odśpiewane piosenki na melodię znanych szlagierów o tematyce szkolnej. Występ niezwykle się podobał. Młodzi aktorzy otrzymali gromkie brawa, a uhonorowani adresaci nie kryli wzruszenia.

Po części artystycznej Rada Rodziców zaprosiła wszystkich zainteresowanych na słodki poczęstunek.