Fot. S. Furtak. Występ dzieci ze SP w Stasinie podczas pikniku rodzinnego w dniu 04.06.2022r.

Rodzinnie na Stasinie

Pogoda nas początkowo rozczarowała, ale na szczęście mieszkańcy Stasina zachowali pogodę ducha i w doskonałych humorach bawili się w sobotę 4 czerwca br. na PIKNIKU RODZINNYM.

Na PIKNIK  licznie przybyły rodziny i goście: Wójt Gminy Konopnica Pan Mirosław Żydek, radna Gminy Konopnica Pani Anna Gęca, Inspektor ds. oświaty przy Urzędzie Gminy Konopnica Pani Monika Kowalska.  

Impreza rozpoczęła się częścią artystyczną w wykonaniu uczniów. Odbyły się różnorodne konkurencje rodzinne.  Atrakcją był pokaz strażacki i motocyklowy, dmuchańce, zabawy z animatorem malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, stoisko z popcornem, watą cukrową i lody, a potem biesiada przy akordeonie i perkusji, grillowanie (kiełbaska, bigosik, ciasta, kawa, herbata).

Zaproszone Rodziny z Ukrainy częstowały swoimi regionalnymi potrawami, a świadomość, że pomaga się dzieciom na Ukrainie otwierała serca i portfele.

Spośród 15 rodzin, które aktywnie uczestniczyły w rodzinnych konkurencjach wyłoniono

  „SUPER RODZINY ZE STASINA”:

I miejsce zajęła Rodzina Oliwii i Amelii Kowalczyk

II – Rodzina Igi i Alicji Chmiel

III – Rodzina Leny Kowalczyk

Rodziny  otrzymały: 4 bilety na mecz żużlowy Motoru Lublin, voucher do SPA i voucher na tort okolicznościowy. Serdecznie dziękujemy sponsorom nagród: Klubowi Żużlowemu MOTOR LUBLIN, Właścicielowi HOTELU KORONA, Firmie SŁODKIE FANABERIE-Żaneta Wójcik.

Było bardzo dużo osób, bez których nie byłoby tak fantastycznie na pikniku. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili czas i zaangażowali się w jego organizację.