Fot. R. Wójcik. Szkolny pikniki klasowy.

Szkolny piknik klasowy!!!

 

We wtorek 21.06. uczniowie, spotkali się na szkolnym pikniku klasowym. Po trudnym roku nauki zdalnej mieliśmy okazję aktywnie wykorzystać wspaniałą letnią pogodę na świeżym powietrzu. Niech żałują Ci uczniowie, którzy nie przyszli dzisiaj do szkoły!!!

Każdy przyniósł ze sobą koc i coś ulubionego do jedzenia. Rodzice przygotowali  ciasta, zakupili owoce sezonowe oraz dużo picia. Na placu zabaw rozłożyliśmy koce oraz przygotowaliśmy „stół” piknikowy.

Pyszną watę cukrową „kręciły” Panie: Emilia Łączka i  Julita Nowakowska. Serdeczne podziękowanie za użyczenie maszyny do waty dla KGW Radawczanki !!!!

Był to świetny czas zabawy i odpoczynku, podczas którego nikt się nie nudził. Najmłodsi uczniowie brali udział w różnych konkursach i zabawach jak: przeciąganie liny, kto ma najwięcej piegów, które zorganizowali wychowawcy klas: E. Kliczka, J. Kulig, E. Strug, E. Łączka, R. Wójcik i  Pan S. Furtak.

Najwięcej emocji wzbudziły zabawy z użyciem wodnych balonów, chusty animacyjnej . Dzieci bawiły się wyjątkowo. Wszyscy wykazali się  dużą zręcznością i szybkością. Podczas pikniku najważniejsza była radość i dobra zabawa.

Oprawę muzyczną zapewnili didżeje-uczniowie kl. VIII: DJ Maciek i DJ Kamil.

Poczuliśmy już pierwszy powiew wakacji!