Konkurs „Lecą boćki”

Fundacja ProNatura i Energa  ogłosiły konkurs dla najmłodszych.  Udział w konkursie mogą wziąć udział przedszkolaki oraz uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych. Zgłoszenia może dokonać nauczyciel grupy z placówki edukacyjnej, natomiast indywidualnie dziecko zgłasza rodzic. Zabawa polega na twórczym wykorzystaniu książeczki „Lecą boćki…” – nagraniu tekstu w formie piosenki, wierszyka, czy przedstawienia, lub wykonaniu dowolną techniką pracy plastycznej, czy zdjęcia. Wykonanie powinno zostać opublikowane i oznaczone w mediach społecznościowych #BocianyPL i #Energa.

Najciekawszy propozycje nagrodzone będą zestawami gadżetów sportowych i edukacyjnych ufundowanych przez Energę SA dla 20 najwyżej ocenionych grup przedszkolnych, 20 grup szkolnych oraz 50 dzieci zgłoszonych do zabawy samodzielnie.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału i przygotowywania odpowiedź na wyzwanie w formie, która będzie Wam najbardziej odpowiadała.

Obserwujcie nas na facebooku i instagramie:

Konkurs trwa od 29 maja do 21 czerwca 2020r., zaś jego regulamin dostępny jest tutaj: konkurs_leca_bocki_regulamin.

Do kolorowania

15 ilustracji z książeczki można wykorzystać do stworzenia ich własnych wersji. Wystarczy je pokolorować. Można też dorysować dalszą część historii, lub dodatkowe elementy krajobrazu.

Zapraszamy do pobierania i plastycznej zabawy.

 

Żerowisko bocianów

Zdjęcie 1 z 15

Uwaga:
Zgłoszenie Pracy do Konkursu poprzez jej opublikowanie oznacza akceptację treści Regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby realizacji Konkursu.
Zgodnie z art. 13 i art. 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informuję, że Administratorem danych osobowych osób fizycznych przetwarzanych w niniejszym Konkursie w celu i w zakresie niezbędnym do jego przeprowadzenia jest Organizator – Fundacja Przyrodnicza „pro Natura” z siedzibą w Trzcinica Wołowska (56-160), przy Trzcinica Wołowska nr 10 poczta Wińsko.