FOT. A. Dubiel. Reprezentacja chłopców naszej szkoły odbiera dyplomy i gratulacje za zwycięstwo w zawodach od organizatora i nauczycieli wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich.

Nie ma mocnych na naszych chłopców!

Drużyna piłki nożnej chłopców  prowadzona przez  mgr Sławomira Furtaka jak burza przeszła  kolejny etap turnieju piłki nożnej halowej o „Puchar Wójta Gminy Konopnica”,  zwyciężając po raz trzeci  i nie pozostawiając  złudzeń  kto jest najlepszy.

Organizatorem III etapu turnieju gminnych zawodów w piłce nożnej halowej  dziewcząt i chłopców w kategorii  klasa VI i młodsi  w dniu 05 marca br., była Szkoła Podstawowa  im. Ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich.

W  III edycji turnieju wzięły udział reprezentacje piłkarskie 5 szkół podstawowych  publicznych i 1 niepublicznej z terenu naszej gminy. W rozegranych zawodach w Zemborzycach Tereszyńskich nasza reprezentacja w kategorii chłopców zajęła I miejsce, II miejsce- Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Teresz.,  III miejsce- Szkoła Podstawowa im. Ziemi Lubelskiej w Radawcu Dużym, IV miejsce- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa  w Motyczu, V miejsce- Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy, VI miejsce- Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Radawczyku Drugim.

A oto kolejność zespołów po III etapach zawodach w kategorii chłopców:

 I  miejsce- Szkoła Podstawowa w Stasinie.

 II  miejsce- Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Teresz.

 III miejsce- Szkoła Podstawowa im. Ziemi Lubelskiej w Radawcu Dużym.

IV miejsce- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa  w Motyczu.

V miejsce – Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy.

VI miejsce – Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Radawczyku Drugim.

Gratulujemy i dziękujemy naszemu zespołowi w składzie: Maciej Góźdź (kapitan drużyny), Bartosz Gano, Igor Gano, Mateusz Buczkowski , Kacper Dubiel-bramkarz, za piękną sportową walkę i zajęcie pierwszego miejsca  oraz  opiekunowi mgr Sławomirowi Furtakowi  za przygotowanie uczniów do zawodów.

Na zakończenie cyklu 4 turniejów zwycięskie drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców otrzymają puchary ufundowane przez Wójta Gminy Konopnica Mirosława Żydka. IV ostatnia edycja cyklu zawodów została zaplanowana na 26 marzec 2020 roku w Niepublicznej Szkole Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym w Radawczyku Drugim.

Dziękujemy organizatorom turnieju w Zemborzycach Tereszyńskich  za sprawne przeprowadzenie zawodów.  Życzymy naszym chłopakom zwycięstw w  kolejnych meczach i ostatnim  turnieju, ponieważ ilość dotychczas zgromadzonych punktów stawia i tak na pierwszym miejscu naszą reprezentację przed zakończeniem rywalizacji. Gratulacje!