Fot. J. Wójcik. Uroczysta akademia z okazji Dnia Kobiet w Szkole Podstawowej w Stasinie.

Dzień Kobiet w naszej szkole

 „Być kobietą, być kobietą…”

Szczęścia, uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych chwil i zdarzeń  w życiu … tego i wiele innych ciepłych słów życzyli nasi mężczyźni wszystkim Paniom i Koleżankom.

Z okazji Dnia Kobiet, który w tym roku przypada w niedzielę, uczniowie naszej szkoły zaprezentowali program artystyczny, ujawniając swoje zdolności aktorskie i muzyczne. Mogliśmy podziwiać występy taneczne, wiersze, humorystyczne scenki.

Jest nam niezmiernie miło, że występ obejrzeli Rodzice i Dziadkowie naszych wspaniałych uczniów. Wszystko to odbyło się w bardzo miłej i radosnej atmosferze, uśmiech pojawił się na twarzy każdej Pani i Dziewczyny.

Program artystyczny przygotowały Panie: mgr Regina Wójcik, mgr Aneta Podleśna, mgr Anna Kutwa.

Program zostanie zaprezentowany szerszej publiczności w czasie obchodów Gminnego Dnia Kobiet w OSP Konopnica w dniu 06 marca 2020 roku.