Najmłodsi w „Multikino Lublin”

Dnia 18.02.2020r. oddział przedszkolny oraz uczniowie klas I-III  ze swoimi wychowawcami uczestniczyli w wyjeździe do „Multikino Lublin” w Galerii Olimp przy Al. Spółdzielczości Pracy, w projekcji animowanej komedii przygodowej „Śnieżka i fantastyczna siódemka”.

Kompletnie zaskakująca, nieprzewidywalna i czarująca humorem nowa wersja ulubionej bajki wszystkich pokoleń o Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach. Przewrotna przygoda z przesłaniem o tym, że prawdziwe piękno tkwi w  nas  samych  i  nie  jest  tym,  czym  wydaje  się  na  pierwszy  rzut  oka.  Jednym  z  twórców  tej  animowanej  komedii  jest  Jin  Kim – specjalista mający na swoim koncie pracę przy superprodukcjach: „Wielka szóstka”, „Zwierzogród”, „Zaplątani” czy „Kraina Lodu 2”, a oprawą muzyczną zajął się Geoff Zanelli – autor ścieżki dźwiękowej do widowiska „Piraci z Karaibów: Zemsta  Salazara”.

W  polskiej  wersji  językowej  filmu  w  roli  Śnieżki  usłyszeliśmy  Julię  Kamińską,  o  jej  magiczny  pocałunek  zabiegali niezwykle przystojni, ale niestety również bardzo zaczarowani młodzieńcy, którym głosów użyczyli: Antek Królikowski i Adam Zdrójkowski. W roli złej czarownicy wystąpiła Anna Guzik.

Cóż, zapewnić można, że takiej opowieści o Śnieżce i krasnoludkach jeszcze nie widzieliśmy. Tu zło naprawdę przeraża, a dobro – ujmuje i ostatecznie wygrywa. Domyślaliśmy się, jak baśń może się skończyć, ale w oczekiwaniu na happy end tkwiliśmy w fotelach pełni emocji. I to zarówno mali, jak i duzi.