Fot. Arch. Kadra instruktorska i uczestnicy letniego obozu sportowego Klubu OYAMA Lublin w Krasnobrodzie w dniach 05-14 sierpień 2019 roku.

Letni obóz sportowy OYAMA Lublin

Klub sportowy OYAMA Lublin, prowadzący zajęcia między innymi z uczniami w Szkole Podstawowej w Stasinie był organizatorem letniego obozu sportowego, który miał na celu przygotowanie młodych karateków do wyzwań sportowych  nowego sezonu.

Tegoroczny wyjazd zorganizowany został w terminie 05-14 sierpnia 2019 roku w ośrodku wypoczynkowym „U Buzunów” w Krasnobrodzie. Jest to miejscowość położona na terenie Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego zlokalizowana ok. 115 km od Lublina. Serce Roztocza jak nazywany jest Krasnobród swoją atrakcyjność zawdzięcza wyjątkowym walorom klimatycznym, a wypoczywający w tym miejscu mogą spędzać swój czas m.in. korzystając z kąpieli słonecznych nad miejscowym zalewem lub wędrując malowniczo wytyczonymi wśród lasów sosnowo-jodłowych ścieżkami spacerowymi.

Sam ośrodek położony jest w atrakcyjnym miejscu. Posiada doświadczenie w organizacji obozów dla sportowców. Zapewnia wygodną i funkcjonalną bazę noclegową, smaczne domowe wyżywienie oraz możliwość korzystania z atrakcji znajdujących się na terenie ośrodka tj. basen, hala sportowa, siłownia. Wysoki standard bezpieczeństwa ośrodka zapewnia całodobowy monitoring terenu.

W trakcie całego pobytu realizowane były założenia szkoleniowe przygotowane przez wykwalifikowaną kadrę trenerską klubu. Wspólny wyjazd to również doskonała forma integracji. Jak zapewniali organizatorzy, dołożą wszelkich starań, aby czas spędzony na obozie był czasem wspólnego aktywnego wypoczynku, zabawy i rozrywki w przyjaznej atmosferze wszystkich zawodników klubu Oyama Karate Lublin. W programie letniego obozu są, m. inn. zwiedzanie ogrodu zoologicznego w Zamościu, wycieczka autokarowa po Roztoczu Środkowym, spływ kajakowy po rzece Wieprz, wizyta w parku linowym, turnieje i zabawy z nagrodami, ognisko, inne atrakcje.

Zamieszczone fotografie zamieszczono za zgodą organizatora  letniego obozu i pochodzą ze strony internetowej klubu: https://www.facebook.com/Karate.Oyama.Lublin/