Fot. R. Wójcik. Nauczyciele, rodzice i młodzież uczestniczący w spływie kajakowym na „Ranczo w Dolinie Bystrzycy”.

Spływ kajakowy Doliną Bystrzycy

O tym, że czas spędzony z rodzicami jest bezcenny, przekonali się uczniowie klas VI i VII, którzy 13 czerwca br. wzięli udział w wycieczce szkolnej do malowniczych Kiełczewic Dolnych. Na młodzież, rodziców i wychowawców: p. Reginę Wójcik i p. Agnieszkę Chomicką czekało mnóstwo atrakcji.

Pobyt na „Ranczo w Dolinie Bystrzycy” wypełniły wspólne rozgrywki w piłkę nożną i badmintona oraz zabawy na dmuchańcach. Swoich sił w walce z bykiem próbowały nie tylko dzieci, ale również zmierzyli się dzielni ojcowie  i wytrwałe mamy. Chwile odpoczynku można było spędzić na leżakach i huśtawkach przy muzyce, którą prezentował DJ Maciej. Mimo upalnej pogody wszyscy spotkali się przy ognisku, by upiec pyszne kiełbaski. Następnie przyszedł czas na spływ kajakowy Bystrzycą. Była to okazja do sprawdzenia swoich umiejętności współpracy. Znakomite humory dopisywały i wszyscy kajakarze zasłużyli na medal, a szczególnie ci którzy płynęli pod prąd.

Dzień upłynął bardzo szybko i zakończył się planami na kolejne integracyjne wycieczki dzieci, rodziców i nauczycieli. Zapraszamy do obejrzenia fotografii z naszej wyprawy.