Fot. J. Wójcik. Reprezentacja szkoły w składzie: Maciej Wolski-kapitan drużyny, Mateusz Suchowolak, Maciej Góźdź, Bartosz Gano, Jakub Łakota, Kacper Dubiel, Kamil Sztanke, Szymon Piwnicki (nie ma na zdjęciu).

Jesteśmy mistrzami! Puchar jest nasz! Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Konopnica

W dniu 13 marca 2019 roku w Szkole  Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich odbył się ostatni,  V Etap Turnieju Piłki Nożnej Halowej „O Puchar Wójta Gminy Konopnica”. Tak jak to było we wcześniejszych zawodach, nasza reprezentacja chłopców niesiona dopingiem kibiców-Rodzice, Dziadkowie, wychowawca  Pani Agnieszka Chomicka  i uczennice klasy VI , nie zwiodła i zajęła I  miejsce w gminie Konopnica. O odniesionym sukcesie niech świadczy fakt, że na 25 meczów we wszystkich 5  turniejach nasza reprezentacja chłopców wygrała 22 mecze, tylko 1 przegrała i 2 zremisowała.

A   oto   kolejność  zespołów  po   5   turniejach  -kategoria   chłopców:

 I  miejsce- Szkoła Podstawowa w Stasinie

 II  miejsce- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa  w Motyczu

 III miejsce–  Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich

 IV miejsce– Szkoła Podstawowa im. Ziemi Lubelskiej w Radawcu Dużym

V-miejsce-Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy

VI miejsce-Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Radawczyku Drugim.

W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła reprezentacja ze Szkoły Podstawowej im. Ziemi lubelskiej w Radawcu Dużym, opiekun drużyny mgr Monika Sito.

Gratulujemy i dziękujemy naszemu zespołowi w składzie: Maciej Wolski-kapitan drużyny, Mateusz Suchowolak, Maciej Góźdź, Bartosz Gano, Jakub Łakota, Kacper Dubiel, Kamil Sztanke, Szymon Piwnicki za piękną sportową walkę i zajęcie pierwszego miejsca  oraz  opiekunowi mgr Sławomirowi Furtakowi  za mistrzowskie przygotowanie chłopców do cyklu  zawodów.

Na zakończenie zawodów zwycięskie drużyny otrzymały puchary , dyplomy, nagrody rzeczowe,  ufundowane przez Wójta Gminy Konopnica Mirosława Żydka, które wręczyli dla zwycięskich drużyn:  z-ca dyrektora Szkoły Podstawowej w Zemborzycach Tereszyńskich mgr Agnieszka Wojciechowska, dyrektor Banku Spółdzielczego w Poniatowej Oddział w Kozubszczyźnie  mgr Andrzej Wartacz- sponsor naszej drużyny,  dyrektor Szkoły Podstawowej w Stasinie mgr Jacek Wójcik.

Szczególne podziękowania należą się Rodzicom za pomoc w dowiezienie chłopców na wszystkie edycje zawodów, organizatorowi turnieju Szkole Podstawowej w Zemborzycach Tereszyńskich, reprezentowanej przez dyrektor mgr Annę Obara,  zastępcę mgr Agnieszkę Wojciechowską, nauczycielom w-f: Pani Monice Dąbrowskiej-Kuzioła i Panu Karolowi Szklarskiemu za sprawne przeprowadzenie zawodów, miłe przyjęcie.