kot

Gminne zawody w piłce nożnej

kot

W dniu 18 kwietnia 2018r. Szkoła Podstawowa w Motyczu im. W. Witosa, zorganizowała eliminacje gminne w piłce nożnej dziewcząt i chłopców w kategorii- klasa VI i młodsi. Piękna pogoda i sportowa atmosfera pozwoliła rozegrać wspaniałe zawody na boisku szkolnym. W zawodach wzięły udział drużyny chłopców ze wszystkich szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Reprezentacja chłopców naszej szkoły pod opieką mgr Sławomira Furtaka zajęła w tym turnieju bardzo dobre III miejsce. Wielkie gratulacje!
Trenerzy innych zespołów, są zdania że nasza drużyna jest perspektywiczna, ponieważ jest tutaj wielu bardzo dobrych zawodników. Myślę, że stać nas na bardzo dobry wynik w przyszłym sezonie. Ciężko trenujemy, by grać jak najlepiej i odnosić sukcesy, twierdzi mgr S. Furtak nauczyciel w-f z naszej szkoły.
Oto skład drużyny: Maciej Góźdź, Bartosz Gano, Jakub Łakota, Maciej Wolski (kapitan drużyny), Kamil Sztanke, Mateusz Suchowolak, Kamil Maszewski.

     mgr K. Mackiewicz- administrator strony