Szkolna zabawa choinkowa

DSCN2660

Fot. R. Wójcik. Animator Pan Piotr w konkursie sprawnościowym z uczestnikami zabawy.

Choinka szkolna jest uroczystością, która wpisała się na stałe w kalendarz imprez organizowanych w naszej szkole. Odbywa się corocznie przed feriami zimowymi. Jest jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń dla uczniów i społeczności lokalnej. W tym roku choinka szkolna odbyła się w pięknej zimowej scenerii (za oknami pruszył puszysty śnieg) w czwartek 05 stycznia 2017 roku. Na przybyłych uczniów czekali animatorzy: Pani Gosia i Pan Piotr, którzy umilali zabawę organizując różne zabawy i konkursy.

W klasach czekały na dzieciaki różne słodycze, napoje, owoce, kanapki o których przygotowanie zadbali rodzice. Najbardziej oczekiwanym momentem poczęstunku, zwłaszcza dla uczniów klas starszych była smakowita pizza.

„Choinka” w naszej szkole jest imprezą integrującą całą społeczność. Przychodzi na nią też wielu absolwentów szkoły, którzy mile wspominają czas nauki. Jest zawsze wspaniałą okazją do bliskiej współpracy z rodzicami, którzy bardzo chętnie włączają się w jej organizację i przygotowują poczęstunek dla swoich pociech.

W imieniu dyrektora szkoły mgr J. Wójcika, dziękujemy Nauczycielom, Pracownikom Szkoły, Radzie Rodziców za współpracę i współudział w organizacji tej uroczystości!

Następne spotkanie w  tanecznych rytmach już za rok! Zapraszamy do obejrzenia fotografi z zabawy choinkowej w zakładce „Galeria zdjęć”.

mgr Anita Kozłowska-opiekun S.U.