lina2016

Dzień Dziecka 2016

lina2016

Fot. A. Kozłowska. Konkurencja przeciągania liny reprezentacji uczniów klasy pierwszej i drugiej z wychowawczyniami.

Dzień Dziecka w naszej szkole to jak co roku wiele atrakcji, rozgrywek sportowych i zabawnych konkursów. Rozegrane konkurencje budziły dużo emocji jak i śmiechu. Zabawie, dzięki funduszom z Rady Rodziców, towarzyszył poczęstunek herbatą, pączkami, pysznymi napojami jabłkowymi, lodami owocowymi. Nie zabrakło też możliwości rozegrania meczów piłki nożnej pomiędzy klasami, a także innych konkurencji sportowych takich jak: przeciąganie liny, wyścigi w workach, rzuty do celu, wyścigi hulajnóg, itp., wszystko pod czujnym okiem sędziów zawodów i nauczycieli.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się konkursy plastyczne. Frajdę sprawiło dzieciom malowanie twarzy w barwy narodowe. Wszak Mistrzostwa Europy we Francji tuż, tuż… i atmosfera mistrzostw zaczyna udzielać się naszym szkolnym piłkarzom.
Nie zabrakło uśmiechu i podarunku dla każdego dziecka. Cieszymy się, że dopisała nam nie tylko pogoda, ale także znakomite humory.
Szczególne słowa podziękowania należą się Panu Tomaszowi Podgórskiemu, który był szkolnym koordynatorem organizacji Dnia Dziecka oraz wychowawcom wszystkich klas.
Zapraszamy do obejrzenia „Galerii zdjęć”, zakładka po prawej stronie.