Gimnazjum w Radawczyku Drugim zaprasza

gimn

Fot. R. Wójcik. Dyrektor Gimnazjum im. Wincentego Pola w Radawczyku Drugim podczas prezentacji multimedialnej w SP w Stasinie.

Zbliża się zakończenie I etapu edukacji szkolnej dla uczniów klasy VI, którzy stoją przed wyborem dalszej drogi kształcenia. Zapewne każdy z uczniów i rodzice planują wybór najlepszego gimnazjum, do którego będą uczęszczać po ukończeniu VI klasy szkoły podstawowej ich dzieci.

W związku z powyższym dyrektor mgr Andrzej Cywiński, nauczyciele i uczniowie Gimnazjum im. Wincentego Witosa w Radawczyku Drugim, przedstawili ofertę edukacyjną uczniom kl. VI w formie prezentacji multimedialnej i zachęcali do podjęcia nauki w ich placówce. Uczniowie gimnazjum (absolwenci naszej szkoły) przedstawiali argumenty dlaczego warto zostać uczniem tego a nie innego gimnazjum i odpowiadali na liczne pytania szóstoklasistów.

Okazja do bliższego poznania gimnazjum nadarza się w najbliższym czasie, tj. 24 kwietnia 2015 roku podczas Dni Otwartych Gimnazjum na które gorąco i serdecznie zapraszał dyrektor mgr Andrzej Cywiński.

Wszelkich dodatkowych informacji o naborze uczniów do gimnazjum udziela dyrektor szkoły oraz w sekretariat szkoły w godzinach pracy tel. (81) 5031 420. Informacje też będzie można uzyskać na stronie internetowej szkoły: http://www.radawczyk.pl/

mgr Anita Kozłowska- szkolny administrator strony internetowej