Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Fot. R. Wójcik  Absolwenci Szkoły Podstawowej w Stasinie z dyrektorem szkoły mgr J. Wójcikiem oraz wychowawcą klasy mgr. T. Szabatem.

27 czerwca 2014 roku odbyło się uroczyste  zakończenie roku szkolnego 2013/2014 połączone z pożegnaniem uczniów klasy VI.

W uroczystości uczestniczyli uczniowie, nauczyciele,rodzice i pracownicy szkoły. Wszystkich zgromadzonych serdecznie powitał dyrektor szkoły mgr Jacek Wójcik. Wraz z wychowawcą Tomaszem Szabatem, wręczyli uczniom klasy VI świadectwa ukończenia szkoły, nagrody książkowe oraz Listy Gratulacyjne Państwu Ewie i Krzysztofowi Gaweł, Bożenie i Krzysztofowi Wadowskim – rodzicom, których dzieci otrzymały świadectwa z wyróżnieniem.

Wręczono również nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem uczniom pozostałych klas, a ich rodzicom Listy Gratulacyjne.

Następnie podziękowania otrzymali  rodzice, którzy angażowali się i wspierali działania szkoły.

Dzieci z oddziału przedszkolnego  wierszem i piosenką podziękowały nauczycielom i rodzicom za trud włożony w ich wychowanie.

Uczniowie kl. VI wspólnie z wychowawcą przygotowali część artystyczną oraz prezentację multimedialną „Ostatni raz z moją klasą”, która wielu wzruszyła do łez.

Abiturientów pożegnali uczniowie klasy V, wręczając starszym kolegom drobne upominki,a „wierszyki z humorem” opisujące każdego absolwenta rozbawiły widownię.

Następnie uczniów klasy szóstej pożegnał wychowawca klasy i dyrektor szkoły.

Pani Monika Gogłoza w imieniu Rodziców klasy VI, podziękowała Dyrektorowi i Nauczycielom za trud, poświęcenie oraz pracę włożoną w wykształcenie i wychowanie dzieci. Rodzice ufundowali i przekazali szkole mikroporty, które na pewno będą wykorzystane podczas uroczystości i imprez szkolnych. Wdzięczność nauczycielom uczniowie okazali wręczając im kwiaty.

Uroczystość przebiegała w miłej i podniosłej atmosferze. Niektórym, żal było się rozstawać z kolegami, nauczycielami i szkołą. W niejednym oku zakręciła się łza.

Dziękujemy klasie VI i wychowawcy mgr Tomaszowi Szabatowi, za moc niezapomnianych przeżyć i wzruszeń. Będziemy Was mile wspominać.

Życzymy słonecznych wakacji i wielu sukcesów w następnym etapie edukacyjnym.