Pierwszy dzień Wiosny

Dzisiaj obchodziliśmy pierwszy dzień wiosny. Z tej okazji każda klasa ubrała się w jeden wybrany przez siebie kolor. Nasza szkołą wyglądała dzisiaj bajecznie. Klasa VIII przygotowała dla całej szkoły przepyszne, zdrowe przekąski. Natomiast Klasa II przygotowała cudowny spektakl kukiełkowy. Oczywiście nie mogło również zabraknąć robienia Marzanny. Każda klasa przygotowała swoją marzannę, a klasy starsze wzięły również udział w małej grze terenowej. Zwieńczeniem tego wspaniałego dnia były zawody sportowe, podczas których wszyscy świetnie się bawili. Dzisiaj obchodziliśmy również Międzynarodowy Dzień Zespołu Downa. Z tej okazji, aby solidaryzować się osobami dotkniętymi zespołem downa uczniowie założyli kolorowe skarpetki, które są symbolem tego dnia. Uczniowie wykonali również piękne skarpetki z papieru, które zdobią teraz naszą szkołę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wspaniałego dnia.