OTWP „Młodzież zapobiega pożarom”

13 marca 2023 roku w Urzędzie Gminy Konopnica odbyły  się  eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Do turnieju przystąpili uczniowie szkół wyłonieni w eliminacjach szkolnych z placówek oświatowych znajdujących się na terenie gminy Konopnica. Konkurs rozgrywany był w dwóch  kategoriach wiekowych. Pierwsza to uczniowie klas I-VI, druga uczniowie klas V-VII.

W kategorii I:

  • I miejsce zdobył Gabriel Maciąg, kl. I

W kategorii II:

  • IV miejsce zdobyła Iga Chmiel, kl. VI

Gabriel dzięki temu, że zajął pierwsze miejsce, uzyskał  prawo reprezentowania naszej gminy w pierwszej z kategorii wiekowej w Eliminacjach Powiatowych OTWP Młodzież zapobiega pożarom, które odbędą się 31 marca w Lublinie.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Gabrielowi i Idze za  wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły podczas dzisiejszego turnieju.