Fot. S. Furtak. Reprezentacja dziewcząt w Gminnym Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Konopnica w Radawczyku Drugim.

II miejsce dziewcząt w Gminnym Halowym Turnieju Piłki Nożnej!

Reprezentacja chłopców naszej szkoły od pewnego czasu odnosi spektakularne sukcesy w piłce nożnej, dziewczęta nie chciały być gorsze pozazdrościły chłopcom i zajęły II miejsce w Gminnym Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Konopnica w kategorii klasy IV-VI. Turniej został rozegrany w środę 23 lutego br. w Niepublicznej Szkole Podstawowej z oddziałem Przedszkolnym im. Wincentego Pola w Radawczyku Drugim.  Zawody odbyły się w ramach promocji zdrowia i aktywnego stylu życia.

Drużyna wystąpiła w składzie: Agata Maszewska, Martyna Kowalczyk, Zuzanna Sieńko, Iga i Alicja Chmiel, Hanna Aleksandrowicz, Alicja Bartoszek. Opiekunem drużyny był nauczyciel w-f mgr Sławomir Furtak.

Gratulujemy dziewczętom osiągniętego wyniku, życzymy sukcesów w następnych zawodach. Mamy nadzieję, że większość zawodników z drużyny chłopców wyzdrowieje i również zagra w kolejnym cyklu turnieju, który zostanie przeprowadzony w SP w Zemborzycach Tereszyńskich na początku marca.