Fot. E. Łączka. Uczniowie szkoły z Panią dyrektor A. Kutwa i S. Furtak kibicują biało-czerwonym.

Szkolna strefa kibica 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 ⚽️

30 listopada na szkolnych korytarzach zrobiło się biało – czerwono i czuć było atmosferę zbliżającego się meczu. Większość uczniów naszej szkoły wzięła udział w święcie kibica, ogłoszonego przez Samorząd Uczniowski, z okazji rozgrywanego w tym dniu meczu naszej reprezentacji na mundialu w Katarze.

Uczniowie i nauczyciele przybyli do szkoły ubrani w barwy naszej drużyny, zaopatrzeni w kibicowskie szaliki. Nasza reprezentacja do tej pory spełnia pokładane w niej oczekiwania. Najbardziej żal niewykorzystanego rzutu karnego przez Roberta Lewandowskiego w poprzednim meczu. Okazja do rehabilitacji przez Pana Roberta już w najbliższym meczu z Francją. Trzymamy mocno kciuki!