Fot. Uczniowie szkoły -uczestnicy Gminnych zawodów o „Puchar Wójta Gminy Konopnica" w tenisie stołowym z dyrektor Szkoły Podstawowej w Stasinie Anną Kutwa, nauczycielem w-f Sławomirem Furtakiem.

Gminne zawody o „Puchar Wójta Gminy Konopnica” w tenisie stołowym.

30 listopada 2022r. w naszej szkole po raz kolejny odbyły się zawody tenisa stołowego o „Puchar Wójta Gminy Konopnica”. Na starcie stanęli zawodnicy ze szkół podstawowych publicznych i jednej szkoły niepublicznej terenu gminy Konopnica, tj. Radawca Dużego, Motycza, Konopnicy, Stasina i Radawczyka Drugiego. Uczestnicy zawodów jak zwykle zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności sportowych, a to spowodowało ostrą rywalizację o końcowy sukces.

Zawody rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych chłopców i dziewcząt, tj. uczniowie klas IV-VI oraz uczniowie klas VII-VIII. Tym razem nie udało nam się zająć czołowych miejsc, najlepiej zaprezentował się w grupie wiekowej klasy VI-VIII, Maciej Góźdź który zajął  III miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali jeszcze: A. Kot, H. Aleksandrowicz, I. Chmiel, J. Wolski, I. Gano, M. Zarajczyk.

Za zajęcie miejsca 1-3 zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale, a najlepsze drużyny puchary, które w imieniu  Wójta Gminy Konopnica wręczyła dyrektor Szkoły Podstawowej w Stasinie Anna Kutwa i Sławomir Furtak nauczyciel wychowania fizycznego. Gratulujemy zawodnikom osiągniętych wyników i zapraszamy za rok na kolejne zawody!