fot.E.Kliczka. Dzieci z oddziału przedszkolnego.

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

 ,,Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj. To święto Milenki, Adasia, Kasi i Krzysia… Dzień przedszkolaka każdy to wie, bawi się z nami, kto tylko chce”.

20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Termin obchodów nie jest przypadkowy. Druga połowa września to czas, gdy dzieci w oddziale przedszkolnym mają już za sobą okres adaptacyjny i częściowo integracyjny. Tego też dnia nasze przedszkolaki powitała wesoła muzyka z piosenkami przedszkolnymi.  W doskonałych humorach dzieci poprzez tańce, śpiew oraz gry i zabawy uroczyście świętowały  ten dzień. Nie zabrakło też słodkiego i owocowego poczęstunku. Jak co roku największą atrakcją dla naszych przedszkolaków były  zabawy z balonami. Uroczystość ta dostarczyła wszystkim uczestnikom niezapomnianych wrażeń. Była to wyśmienita okazja do integracji dzieci.