Światowy dzień kropki, czyli święto kreatywności

15 września obchodzimy International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to  święto kreatywności, odwagi i zabawy. W naszej szkole WSZYSCY uczniowie od samego rana cieszyli się tym dniem! Odbyła się prezentacja krótkometrażowego filmu na temat książki The Dot, którą napisał Peter Reynolds. Jest to historia dziewczynki, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie  i uwierzyła we własne możliwości. Następnie pogadanka na temat obejrzanego filmu oraz odpowiedzi na pytania. Uczniowie zapisali lub narysowali swoje talenty na kartce, następnie zaczepili je na drzewie talentów. Na zakończenie naszego świętowania została zrealizowana najbardziej twórcza część lekcji – prace plastyczne wykonane wyobraźnią naszych uczniów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na facebooka szkolnego. To był wspaniały dzień dla nas wszystkich!