Fot. E. Łączka. Dyrektor szkoły Anna Katarzyna Kutwa zainaugurowała nowy rok szkolny 2022/2023.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2022/23!

 

„Tak, jak wiele spraw na świecie, lato jest… i już po lecie”.

01 września wszyscy uczniowie tłumnie zjawili się na uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Z radością witali się po wakacjach, a na ich twarzach widać było uśmiechy. Najmłodszym z dumą towarzyszyli rodzice.

Uroczystej inauguracji roku szkolnego 2022/2023 dokonała dyrektor szkoły pani Anna Katarzyna Kutwa, która powitała  serdecznie  wszystkich zebranych  uczniów, nauczycieli i rodziców. Uczniowie klasy pierwszej i czwartej poznali swoich wychowawców. Przedstawiono też kadrę pedagogiczną. W dalszej kolejności pani dyrektor poinformowała o remontach, jakie zostały  przeprowadzone w szkole w czasie wakacji. Podziękowała za trud przygotowania szkoły, Pani Marzenie Kot i Andrzejowi  Igrasowi, pracownikom szkoły.

Na zakończenie spotkania na sali gimnastycznej były życzenia skierowane do uczniów, sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności. Oby osiąganie celów dawało wiele radości, było inspirujące, a także przynosiło jak najlepsze wyniki nauczania.

Następnie wszyscy uczniowie udali się do klas, by spotkać się z wychowawcami.

Przypominamy, że w szkole wykorzystujemy pracę z dziennikiem elektronicznym LIBRUS. Wszelkie informacje dotyczące sposobu zalogowania znajdują się na stronie: https://portal.librus.pl/szkola/artykuly/jak-zalogowac-sie-do-systemu-synergia-krotki-przewodnik-2

Kalendarz roku szkolnego znajduje się na stronie internetowej szkoły po prawej stronie w zakładce „Kalendarz roku szkolnego”  (jest on uaktualniany na dany rok szkolny do 10 września).

Informacje na internetowej stronie szkoły będą sukcesywnie uaktualniane, zachęcamy do częstego jej odwiedzania.

Na zakończenie podziękowania i pozdrowienia od Bogdana i Sofii, uczniów z Ukrainy którzy uczęszczali do naszej szkoły w poprzednim roku szkolnym, w poniższym linku:

https://www.facebook.com/watch/?v=1419270985220650