Fot. Ewa Kliczka.

JESTEM SOBIE PRZEDSZKOLACZEK…

Dzień Przedszkolaka to niewątpliwie jeden z tych dni w kalendarzu, na który dzieci z oddziału przedszkolnego czekają przez cały rok. Zabawa, tańce i śpiew to tylko niektóre z atrakcji jakich doświadczają najmłodsi w to szczególne dla nich święto. Nasze przedszkolaki w doskonałych humorach świętowali dzisiaj poprzez tańce, śpiew, gry i zabawy. Razem z dziećmi z oddziału przedszkolnego bawili się uczniowie kl.II, którzy wspólnie obchodzili również dzisiejszy Dzień Chłopaka. Chłopcy otrzymali życzenia oraz upominki, które wręczyły im dziewczynki. Wyśmienitą atrakcją dla wszystkich był też słodki poczęstunek i Dyplomy dla przedszkolaków. Dzisiejszy dzień dostarczył wszystkim uczestnikom niezapomnianych wrażeń. Była to wyjątkowa okazja do integracji dzieci naszej szkoły.