Fot. R. Wójcik. Nagrodę w konkursie organizowanym przez KRUS na apelu szkolnym wręcza p.o. dyrektora szkoły mgr Anna Kutwa.

XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny KRUS -etap wojewódzki rozstrzygnięty !!!

  „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”  to temat kolejnej już XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego.

Celem konkursu  jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z przebywaniem i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego.

 W tym roku zadanie konkursowe polegało na wykonaniu  pracy plastycznej obrazującej sposoby zapobiegania wypadkom przy pracy w gospodarstwie rolnym oraz rolniczym chorobom zawodowym.

Nasi uczniowie od lat uczestniczą w tym konkursie i mamy wielu laureatów.  W poprzednich edycjach prace naszych uczniów były kwalifikowane do etapu ogólnopolskiego.

Tak też było i w tym roku.  Na etapie wojewódzkim wyróżnienie otrzymała

Anastazja Podleśna

Uczennica otrzymała  cenne nagrody rzeczowe sponsorowane przez KRUS w Lublinie.

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 4532 uczniów z 406 szkół z terenu województwa lubelskiego. Regionalne Komisje Konkursowe w Chełmie, Biłgoraju, Lublinie i Radzyniu Podlaskim wybrały po trzy najlepsze prace w dwóch kategoriach wiekowych klasy 0-3 i 4-8. Najlepsze prace wybrane przez Komisje Regionalne podlegały następnie ocenie przez Wojewódzką Komisje Konkursową.

 Nagrody zostały przekazane do szkoły i zostały wręczone na apelu szkolnym przez p.o. dyrektor szkoły mgr Annę Kutwa.

Anastazji serdecznie gratulujemy sukcesu.