Szkolny Dzień Dziecka

Wszystkie dzieci nasze są: Basia, Michael, Małgosia, John, na serca dnie mają swój dom, uchyl im serce jak drzwi. Wszystkie dzieci nasze są: Borys, Wojtek, Marysia, Tom, niech małe sny spełnią się dziś, wyśpiewaj marzenia, a świat będzie nasz!…”Słowa tej jakże popularnej piosenki Majki Jeżowskiej będą  nam towarzyszyły dzisiaj przez cały dzień w szkole.

Słodki, sportowy, artystyczny, kulinarny, a przede wszystkim wesoły Dzień Dziecka. Tak można powiedzieć o dniu 01 czerwca 2019r. w naszej szkole – to zwykły dzień pracy, jednak jakże innych od pozostałych. Nikt nie myślał o kartkówkach, sprawdzianach, odpytywaniu, na twarzach dzieci gościł uśmiech i ochota na wspólną zabawę.  Dzień rozpoczął się od poczęstunku ufundowanego przez Radę Rodziców pysznych Batonów 7Days. Zwykle były lody, ale zimne dni nie sprzyjają konsumpcji deserów lodowych, łatwo o przeziębienie.

Przy okazji święta dyrektor szkoły mgr Jacek Wójcik  w imieniu organizatora Szkoły Podstawowej im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy wręczył zwyciężczyni i wyróżnionym uczniom cenne nagrody i dyplomy w Gminnym Konkursie „ABC Społecznej Krucjaty Miłości Kardynała Stefana Wyszyńskiego” dla uczniów szkół podstawowych gminy Konopnica. Ze względu na obostrzenia sanitarne ceremonia wręczenia nagród nie odbyła się u organizatora konkursu. Jeszcze raz gratulujemy naszym uczniom sukcesu!