Wycieczka do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego!!

Pandemia koronawirusa  zdezorganizowała naukę i pracę w szkołach. Spotkania szkolne uczniów po długiej przerwie spowodowanej nauczaniem  zdalnym przyniosły dużo radości. Po powrocie do szkoły skupiamy się głównie na odbudowaniu wspólnoty i więzi między uczniami oraz między uczniami i nauczycielami, temu celowi ma służyć zaplanowana w reżimie sanitarnym wycieczka z biurem podróży, dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-IV do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego w dniu 11.06.2021r., tj. piątek.

Bałtowski Kompleks Turystyczny jest najpopularniejszą atrakcją w woj. świętokrzyskim i  jedną z najlepszych w Polsce. To idealne miejsce  na jednodniowy pobyt. Bałtów to mnóstwo atrakcji w jednym miejscu! Park Dinozaurów, Park Rozrywki, Zwierzyniec, Park Miniatur, Prehistoryczne Oceanarium, Wioska Czarownic i wiele innych niesamowitych miejsc.

Wszystko zostało zaplanowane, kierownikiem wycieczki będzie mgr E. Łączka, którą wspomagają wychowawcy klas. Teraz wiele zależy od pogody bo dobry nastrój i humor mamy zapewniony!