Fot. T. Gołofit. Jeden z wolontariuszy-Kuba z darami dla podopiecznych Stowarzyszenia Leśne Pogotowie w Skrzynicach.

Zbiórka darów dla podopiecznych Stowarzyszenia Leśne Pogotowie w Skrzynicach!!

„Serce człowieka można poznać po tym, jak traktuje zwierzęta”.
Immanuel Kant

Z inicjatywy uczniów klasy siódmej została w naszej szkole zorganizowana charytatywna zbiórka darów dla podopiecznych Stowarzyszenia Leśne Pogotowie ze Skrzynic, które prowadzi ośrodek rehabilitacji dzikich zwierząt, pomagając im odzyskać zdrowie i powrócić na wolność.

Nasi wolontariusze z klasy siódmej i ósmej okazali swoje wielkie serca i ochoczo ofiarowali rehabilitowanym zwierzakom karmę, orzechy, płatki owsiane a także ciepłe kocyki, ręczniki
i maskotki, o które prosili opiekunowie zwierząt.

Cieszymy się bardzo, że los zwierząt nie jest obojętny uczniom naszej szkoły oraz ich rodzicom, ponieważ dbanie i zauważanie wokół siebie nie tylko innych ludzi, ale również zwierząt i dzielenie się, tym co mamy, z „naszymi braćmi mniejszymi” – to piękny nawyk.

Szczególnie gorące podziękowania składamy wszystkim Rodzicom, którzy dostarczyli do szkoły podarunki dla zwierzaków  i pomogli dostarczyć je do stowarzyszenia.