„List do świętego Mikołaja”. Świąteczna akcja dla podopiecznych DPS-ów na Lubelszczyźnie

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w pięknej, świątecznej akcji na rzecz dzieci będących pod opieką DPS Matczyn. Wraz z Kołami Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Konopnica pragniemy uszczęśliwić najmłodszych podopiecznych DPS Matczyn. Panie z KGW przygotowują pomoc w formie „Świątecznej paczki”.

Zachęcamy uczniów naszej szkoły do włączenia się w tak piękną akcję. Co należy zrobić? Nic prostszego!!!  Wykonać kartkę świąteczną o dowolnym formacie i dowolną techniką. Dostarcz ją do szkoły do 11 grudnia 2020 do godz. 12.00 a dzięki Tobie zagości uśmiech na twarzy niejednego dziecka.  

Jeżeli chcesz ofiarować dodatkową pomoc możesz podarować niezniszczoną zabawkę lub miękkie słodycze

Pomagajmy!!!