Fot. S. Furtak. Reprezentacje szkół biorące udział w II etapie Turnieju Piłki Nożnej Halowej o „Puchar Wójta Gminy Konopnica” rozegranego w dniu 19.02.2020 roku w Szkole Podstawowej im. Ziemi Lubelskiej w Radawcu Dużym.

II Etap Turnieju Piłki Nożnej Halowej o „Puchar Wójta Gminy Konopnica”

W dniu 19 lutego 2020r. Szkoła Podstawowa w Radawcu Dużym im. Ziemi Lubelskiej, była organizatorem gminnych zawodów w piłce nożnej dziewcząt i chłopców w kategorii- klasa VI i młodsi, będących II etapem cyklu turniejów w piłce nożnej halowej „O Puchar Wójta Gminy Konopnica”.

W tej edycji turnieju wzięły udział reprezentacje piłkarskie  z  5 szkół podstawowych  publicznych i 1 niepublicznej z terenu naszej gminy. W rozegranych zawodach w Radawcu Dużym-II etap, nasza reprezentacja w kategorii chłopców zajęła I miejsce, II miejsce- Szkoła Podstawowa im. Ziemi Lubelskiej w Radawcu Dużym, III miejsce- Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Teresz., IV miejsce- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa  w Motyczu, V miejsce- Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Radawczyku Drugim, VI miejsce- Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy.

A oto kolejność zespołów po II etapach zawodach w kategorii chłopców:

 I  miejsce- Szkoła Podstawowa w Stasinie.

 II  miejsce- Szkoła Podstawowa im. Ziemi Lubelskiej w Radawcu Dużym.

 III miejsce- Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Teresz.

IV miejsce- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa  w Motyczu.

V miejsce –Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Radawczyku Drugim.

VI miejsce –Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy.

Gratulujemy i dziękujemy naszemu zespołowi w składzie: Maciej Góźdź (kapitan drużyny), Bartosz Gano, Igor Gano, Mateusz Buczkowski-bramkarz, za piękną sportową walkę i zajęcie pierwszego miejsca  oraz  opiekunowi mgr Sławomirowi Furtakowi  za przygotowanie uczniów do zawodów.

Na zakończenie cyklu 5 turniejów zwycięskie drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców otrzymają puchary ufundowane przez Wójta Gminy Konopnica Mirosława Żydka.

Podziękowania należą się organizatorowi turnieju Szkole Podstawowej im. Ziemi Lubelskiej w Radawcu Dużym, reprezentowanej przez dyrektor szkoły mgr Hannę Szymańską i nauczyciela wychowania fizycznego mgr Monikę Sito za sprawne przeprowadzenie zawodów, piękne dyplomy i podziękowania. Kolejne zawody już w marcu w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Teresz.  Życzymy naszym chłopakom zwycięstw w  kolejnych turniejach i zakończenia rywalizacji na pierwszym miejscu. Trzymamy za Was kciuki!