Wyniki szkolnego etapu konkursu plastycznego na „Logo Klubu Wolontariusza”

W listopadzie br. związku z dużym zainteresowaniem uczniów ideą wolontariatu w naszej szkole powstał „Klub Wolontariusza”, który będzie inicjował i wspierał różne wartościowe działania społeczne. O działalności wolontariatu dowiecie się wkrótce z naszej strony internetowej oraz od wychowawców.  W związku z tą jakże cenną inicjatywą zachęcaliśmy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na „Logo Szkolnego Klubu Wolontariusza”, w ramach którego zostały przeprowadzone eliminacje szkolne.

Jeżeli ktoś śledził uważnie strony internetowe naszej szkoły i Facebooka to już wie że w etapie ogólnopolskim Konkursu Plastycznego na Logo Szkolnego Klubu Wolontariusza”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 279 im. Batalionów Armii Krajowej  w  Warszawie, zwyciężyła praca naszej  uczennicy Pauliny Gęca z klasy VII.

 Z niewielkim opóźnieniem podajemy wyniki etapu szkolnego na podstawie protokołu Komisji:

 W kategorii klas I – III  przyznano następujące nagrody:

Miejsce I:

  • Dawid Dobosz, klasa III

Wyróżnienia:

  • Zuzanna Sieńko, klasa III
  • Agata Maszewska, klasa III
  • Iga Chmiel, klasa III

W kategorii klas V – VIII przyznano następujące nagrody:

 Miejsce I:

  • Paulina Gęca, klasa VII
  • Tetyana Boychuk, klasa VIII

Wyróżnienia:

  • Łucja Sieńko, klasa VI
  • Anastazja Podleśna, klasa VI
  • Wiktoria Kutwa, klasa VI

W/w uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi. Pomysłodawcą zorganizowania eliminacji szkolnych i udziału w konkursie była mgr Agnieszka Chomicka, nauczyciel języka polskiego. Jeszcze raz gratulujemy uczennicy i nauczycielowi!

Wyniki ogólnopolskie można sprawdzić na stronie  internetowej organizatora: https://sp279.edupage.org/news/#news-907,