Fot. S. Furtak. Reprezentacje szkół podstawowych z Bełżyc, Stasina i Palikij biorące udział w Półfinale Powiatowym SZS w piłce nożnej chłopców w Bełżycach w dniu 20.05.2019r.

Półfinał Powiatowy SZS w piłce nożnej chłopców –Bełżyce 2019

W dniu 20 maja 2019 w Bełżycach odbył się Półfinał Powiatowy SZS w piłce nożnej chłopców. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Maciej Wolski-kapitan drużyny, Mateusz Suchowolak, Maciej Góźdź, Bartosz Gano, Jakub Łakota, Kacper Dubiel, Kamil Sztanke, Szymon Piwnicki, zajęła II miejsce, przegrywając z gospodarzami SP w Bełżycach i wygrywając z reprezentacją SP w Palikijach. Być może wynik mógłby być korzystniejszy dla naszej drużyny, gdyby nie kontuzja naszego napastnika Macieja Góździa, który rywalizację oglądał z ławki rezerwowych. Może za rok będzie lepiej! Dziękujemy za piękną sportową walkę i zajęcie drugiego miejsca drużynie i opiekunowi mgr Sławomirowi Furtak.

Wyniki spotkań: Bełżyce-Stasin 2:0, Stasin-Palikije 1:0, Bełżyce-Palikije 3:0

Serdecznie gratulujemy!