Fot. P. Lecki. Nagrodzeni Zawodnicy Klubu Oyama Karate Lublin, wśród nich Marcin Zarajczyk, podczas Otwartych Mistrzostw Makroregionu Wschodniego Oyama PFK w kumite w Białymstoku z sensei Ryszardem Wadowskim 1 dan i sempai Marcin Wójcik 1 kyu.

Nasi uczniowie w zawodach Oyama Karate

W dniu  30 marca 2019r., odbyły się Otwarte Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Oyama PFK w kumite w Białymstoku, w których wzięło udział niemal 200 zawodników. Klub Oyama Karate Lublin reprezentowało 25 zawodników. III miejsce  w kategorii  Młodzik – 50kg, zajął  Marcin  Zarajczyk uczeń  naszej szkoły trenujący w klubie.  Gratulujemy!

W dniach 13-14.04.2019r. odbędą się XXIV Mistrzostwa Polski Oyama PFK w Kumite w Krakowie w których wystartuje uczeń naszej szkoły Mateusz Suchowolak. Trzymamy kciuki za udany występ. W komitecie organizacyjnym zawodów jest między innymi:  Hanshi Jan Dyduch, Sensei Mirosław Osika 4 dan.