„#SegregujeMy”

Ochrona środowiska i ekologia to tematy niezwykle ważne.  Centrum Rozwoju Lokalnego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom organizuje ogólnopolską akcję edukacyjną „#SegregujeMy„.  Akcja skierowana  jest do przedszkoli  i klas 1-3 szkół podstawowych. Celem akcji jest uświadomienie jak ważna jest prawidłowa  segregacja odpadów. Organizator za pośrednictwem akcji chce wpłynąć na kształtowanie postaw proekologicznych wśród najmłodszych.  Uczestnicy akcji za zadanie mają  odpowiednio pokolorować kosze, a następnie przyporządkować  do nich przedmioty podlegające segregacji. Po wykonaniu zadania zachęca się by dzieci zabrały obrazek do domu i umieściły w widocznym miejscu, by wszyscy domownicy wiedzieli jak poprawnie segregować odpady.

Aby wziąć udział w akcji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenie do udziału jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Zachęcamy naszych uczniów i wychowawców  do wzięcia udziału w akcji.

Akcja „#SegregujeMy”  jest już kolejną  akcją edukacyjną organizowaną przez Centrum Rozwoju Lokalnego. O innych inicjatywach można przeczytać na stronie Centrum Rozwoju Lokalnego.