Fot. R. Wójcik. Uczestnicy Gminnych zawodów o „Puchar Wójta Gminy Konopnica" w tenisie stołowym z Wójtem Gminy Konopnica Mirosławem Żydkiem, dyrektorem Szkoły Podstawowej w Stasinie, opiekunami drużyn.

Gminne zawody o „Puchar Wójta Gminy Konopnica” w tenisie stołowym

19 marca 2019r. w naszej szkole po raz kolejny odbyły się zawody tenisa stołowego o „Puchar Wójta Gminy Konopnica” w kategorii dziewcząt i chłopców. Na starcie stanęło kilkudziesięciu zawodników ze szkół podstawowych publicznych i jednej szkoły niepublicznej oraz gimnazjum z terenu gminy Konopnica, tj. Radawca Dużego, Zemborzyc Tereszyńskich, Motycza, Konopnicy, Stasina i Radawczyka Drugiego. Uczestnicy zawodów jak zwykle zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności sportowych, a to spowodowało ostrą rywalizację o końcowy sukces. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych chłopców i dziewcząt, tj. uczniowie klas IV-VI oraz uczniowie klas VII-VIII i klasy III gimnazjum. Tym razem nie udało nam się zająć czołowych miejsc, najlepiej zaprezentował się w grupie wiekowej klasy IV-VI, Jakub Łakota który zajął  IV miejsce. Naszą szkołę reprezentowali jeszcze: M. Suchowolak, A. Wójtowicz, N. Kowalczyk, Ł Łakota, Ł. Kwiecień, A. Mazurek.

Uczestnicy zawodów sportowych otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy, które wręczył Wójt Gminy Konopnica Mirosław Żydek oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Stasinie mgr Jacek Wójcik. Gratulujemy zawodnikom i Panu mgr Sławomirowi Furtakowi osiągniętych wyników i zapraszamy za rok na kolejne zawody!