Fot. D. Martynowska. Dyrektor szkoły mgr Jacek Wójcik wręcza bukiet kwiatów Pani Lilianie Bator jako wyraz podziękowania za pracę.

Podziękowanie za pracę

W dniu 31  stycznia 2019 roku odbyło się pożegnanie mgr Liliany Bator, która zakończyła pracę w naszej szkole. Nauczyciel na co dzień zatrudniony jest w Szkole Podstawowej im. Ziemi Lubelskiej w Radawcu Dużym i uzupełniał etat  nauczyciela muzyki w naszej placówce.

W imieniu całej społeczności szkoły dyrektor szkoły mgr Jacek Wójcik, wręczył bukiet kwiatów i złożył Pani Lilianie podziękowania za pełną oddania i pasji pracę, życząc jednocześnie zdrowia, pogody ducha i wszelkiej pomyślności na dalsze lata życia.

Grono pedagogiczne, rada rodziców, pracownicy szkoły oraz dzieci życzą, by na zasłużonej emeryturze znalazł się czas na pełną realizację tych zamierzeń i planów, na które brakowało czasu dotychczas. Na koniec dyrektor szkoły wyraził nadzieję, że Pani Liliana Bator będzie jak najczęściej odwiedzała naszą szkołę i jak zapewnił – będzie w niej zawsze mile witanym gościem.