Nowe stroje dla reprezentacji szkoły

Nasza reprezentacja piłkarzy odnosi w ostatnim czasie sukcesy w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Konopnica. Po trzech turniejach w łącznej klasyfikacji chłopców  nasza reprezentacja zajmuje pierwsze miejsce. Najczęściej zespół występuje w składzie: Maciej Wolski-kapitan drużyny, Mateusz Suchowolak, Maciej Góźdź, Bartosz Gano, Jakub Łakota, Kacper Dubiel, Szymon Piwnicki. Trenerem i  opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego  mgr Sławomir Furtak. Kolejna IV edycja zawodów odbędzie się 06.02.2019 roku w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Radawczyku Drugim. Wierzymy, że zachęcone sukcesami chłopców na grę w zawodach odważą się dziewczęta!

Na zakończenie cyklu 5 turniejów zwycięskie drużyny otrzymają puchary ufundowane przez Wójta Gminy Konopnica Mirosława Żydka.

Tak jak obiecał dyrektor szkoły mgr Jacek Wójcik, zostaną dla uczniów zakupione nowe stroje sportowe. Na koszulkach znajdzie się logo szkoły, Gminy Konopnica i Banku Spółdzielczego w Poniatowej-Grupa BPS, Oddział w Kozubszczyźnie, który częściowo dofinansował zakup strojów. Dziękujemy Zarządowi Banku Spółdzielczego w Poniatowej -Grupa BPS oraz dyrektorowi Oddziału w Kozubszczyźnie Panu Andrzejowi Wartaczowi za okazaną pomoc rzeczową. Wierzymy, że okazana przez Państwa przyjazna dłoń, będzie nas wspierać w dalszej pracy podejmowanej dla dobra dziecka.

Ponieważ projekt jest w realizacji, mamy nadzieję, że producent zdąży z realizacją zamówienia na kolejne zawody. Prosimy do środy o opinie o projekcie stroju do p. Sławomira Furtaka.