Fot. R. Wójcik

Akademia z okazji Dnia Nauczyciela

Obchody Dnia Edukacji Narodowej są doskonałą okazją do wyrażenia podziękowań za twórczy wysiłek nauczycieli  i  pracowników szkoły uczestniczących w dziele kształtowania szlachetnych serc i światłych umysłów swoich wychowanków.
12 października odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W obchodach wzięli udział uczniowie szkoły ubrani na galowo, aby w ten sposób zaakcentować wyjątkowość święta, nauczyciele, pracownicy oraz rodzice.

Tradycyjnie, uczniowie  aktywnie włączyli się w zorganizowanie uroczystości dla wszystkich pracowników szkoły. Specjalnie z okazji ich święta przygotowali „pod okiem” pani Agnieszki Chomickiej program artystyczny. Przedstawienie polegało na zaprezentowaniu różnorodnych  zdarzeń szkolnych w sposób humorystyczny.

Na koniec części artystycznej w dowód wdzięczności uczniowie wręczyli dyrektorowi, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły kwiaty.

Wcześniej rodzice z Rady Rodziców działającej w naszej szkole pod okiem przewodniczącej Pani Beaty Kutwa, zatroszczyli się o słodki poczęstunek, który zaproszonym gościom bardzo smakował. Dziękujemy!