kot

Gminne zawody o „Puchar Wójta Gminy Konopnica” w tenisie stołowym

kot

W dniu 13 marca 2018r. w naszej szkole po raz kolejny odbyły się zawody tenisa stołowego o „Puchar Wójta Gminy Konopnica” w kategorii dziewcząt i chłopców. Na starcie stanęło kilkudziesięciu zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjum z terenu gminy Konopnica, tj. Radawca Dużego, Zemborzyc Tereszyńskich, Motycza, Konopnicy, Stasina i Radawczyka Drugiego. Uczestnicy zawodów sportowych zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności sportowych. Po raz pierwszy rozgrywano zawody w kategorii uczniowie klasy VII i gimnazjum. A oto osiągnięcia naszych uczniów:

W kategorii dziewcząt w grupie wiekowej: klasy IV-VI, III-cie miejsce zajęła Nikola Kowalczyk, a IV-te miejsce Tatiana Boychuk.

W kategorii chłopców w grupie wiekowej: klasy IV-VI: II-gie miejsce zajął Jakub Łakota, a III-cie miejsce Łukasz Kwiecień.

W kategorii chłopców w grupie wiekowej: klasy VII- gimnazjum, IV miejsce zajął Łukasz Łakota (opiekun mgr Sławomir Furtak).

Uczestnicy zawodów sportowych otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy, które w imieniu Wójta Gminy Konopnica Mirosława Żydka wręczył Sekretarz Gminy Konrad Banach oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Stasinie mgr Jacek Wójcik. Gratulujemy zawodnikom i Panu mgr Sławomirowi Furtakowi osiągniętych wyników i zapraszamy za rok na kolejne zawody!

      mgr Jacek Wójicik-dyrektor SP w Stasinie