dzienmatki2017

DZIEŃ MATKI W NASZEJ SZKOLE

dzienmatki2017

26 maja 2017 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Matki przygotowana przez uczniów pod kierunkiem nauczycieli z klas 0-III. Gośćmi specjalnymi były Mamy uczniów naszej szkoły.

Na początku uroczystości Dyrektor szkoły mgr Jacek Wójcik przywitał przybyłych rodziców ciepłymi słowami oraz złożył życzenia wszystkim Mamom.

Akademia rozpoczęła się częścią artystyczną przygotowaną przez poszczególne klasy. Uczniowie recytowali wiersze i śpiewali piosenki, w których wyrazili swoją miłość i&nbspwdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wiele wybacza.

Piosenką i wierszem, uczniowie wychwalili rolę matki. Ukazali, że jest najważniejszą osobą w naszym życiu, że jest gotowa pomóc nam w każdej chwili i sytuacji. Zawsze nas wspomoże, przytuli, pocieszy. Kocha nas zawsze i wszędzie, bezwarunkowo…

Dla dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu. Należy więc pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem. Dlatego też co roku w naszej szkole nauczyciele pomagają dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców organizując szkolne uroczystości.

W programie nie zabrakło także muzyki na żywo. Uczniowi klasy III Jakubowi Gołofit serdecznie gratulujemy udanego występu. ,,Złośliwość przedmiotów martwych” nie przeszkodziła młodemu artyście w wykonaniu pięknego utworu rockowego na gitarze elektrycznej, który został nagrodzony gromkimi brawami.

Serdecznie dziękuje wszystkim, którzy brali udział w przygotowaniach uroczystości z&nbspokazji Dnia Matki – uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom: mgr Ewie Dudek, mgr&nbspEdycie Strug.

Mamom życzymy samych pomyślności. Abyście nigdy nie traciły ogromnej siły i miłości, a za każdy trud i poświęcenie z serca dziękujemy!

mgr Katarzyna Wadowska