pozegnanieulaw

Podziękowanie za pracę

pozegnanieulaw

Fot. J. Wójcik. Bartek i Anastazja w imieniu klasy dziękują nauczycielowi za pracę w naszej szkole.

Uczniowie klasy III, dyrektor szkoły, nauczyciele i pracownicy podziękowali Pani mgr&nbspUrszuli Winnickiej za pracę w naszej szkole. Nauczyciel był zatrudniony w&nbspzastępstwie za innego nauczyciela. Dyrektor szkoły, wręczył piękną czerwoną różę oraz książkę o miejscach wartych zobaczenia i zwiedzania z pamiątkowym wpisem. Dziękując za codzienną pracę dydaktyczno-wychowawczą, życzył dużo wytrwałości, sukcesów zawodowych, znalezienia stałej pracy jak również uśmiechu każdego dnia . . .

Jeszcze raz w imieniu całej społeczności szkolnej, za wszystko dziękujemy i składamy najserdeczniejsze życzenia!

mgr A. Kozłowska-administrator strony