blizej swieta

„Coraz bliżej święta…” – gminny konkurs recytatorski.

blizej swieta

Fot. Uczestnicy konkursu w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy z dyrektor szkoły mgr Anielą Sobolewską, Ks. Marcinem Turowskim, Nauczycielami, Rodzicami uczniów.

14.12.2016 w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy odbył się konkurs recytatorski „Coraz bliżej święta…”. Przybyli tu reprezentanci wszystkich szkół z terenu naszej gminy. Przez godzinę mogliśmy rozkoszować się piękną interpretacją utworów poetyckich o tematyce bożonarodzeniowej. Wyłonienia laureatów dokonała powołana komisja konkursowa. Wśród zwycięzców znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Jakub Gołofit – miejsce II i Maciej Góźdź – miejsce III w kategorii uczniów klas I-III. Nikola Kowalczyk i Bartłomiej Wilczek zdobyli wyróżnienia wśród uczniów klas IV-VI. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i wspaniałe nagrody. Po uczcie duchowej przyszedł czas na słodki poczęstunek. Wydarzenie to wprowadziło nas w radosny nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Organizatorom i sponsorom serdecznie dziękujemy. Uczestnikom gratulujemy życząc, by magiczna atmosfera tych grudniowych świąt towarzyszyła wszystkim przez kolejne miesiące Nowego 2017 Roku.

mgr Ewa Dudek – wychowawca klasy II