konkurs12

Gminny Konkurs Recytatorski

konkurs12

Fot. E. Strug. Uczniowie naszej szkoły biorący udział w konkursie.

02.12.2016 roku w Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich odbyła się 13 edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego, w której swe zdolności recytatorskie prezentowali uczniowie klas I-III. Wśród uczniów wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy Konopnica nie zabrakło również uczniów naszej szkoły, którzy zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności recytatorskich. Zachwycili oni nie tylko widzów, ale również Komisję Konkursową, o czym świadczą zdobyte przez nich nagrody.
I-sze miejsce – Jakub Gołofit z klasy III i Maciek Gódź z klasy II,
II-gie miejsce – Michał Marcyniuk z klasy II,
III-cie miejsce – Bartosz Gano z klasy III.
Duże gratulacje należą się również Hubertowi Rutkowskiemu, który niezwykle pięknie uświadomił słuchaczom – dlaczego mrówki chodzą boso. Oczekiwanie na werdykt uprzyjemnił uczestnikom słodki poczęstunek przygotowany przez organizatorów konkursu. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki. Dziękujemy Dyrektor szkoły mgr Annie Obara i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich za miłą atmosferę i wspaniałe przygotowanie Konkursu, a wszystkim uczestnikom i laureatom gratulujemy zdolności i odwagi.

mgr Edyta Strug nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej