den2016

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole !

den2016

Fot. R. Wójcik. Występ uczniów szkoły w programie artystycznym pt. „Dla -Was o Was-czyli długa przerwa”.

13.10.2016r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Akademię szkolną przygotowali uczniowie szkoły pod kierunkiem mgr Ewy Dudek wychowawcy klasy drugiej.

Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli od Samorządu Uczniowskiego szkoły. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro każdego dziecka. Montaż słowno-muzyczny przypominający pracę pracowników szkoły zawierał humorystyczne teksty odpowiednio dobrane i skierowane do każdego nauczyciela i pracownika administracyjno-obsługowego. Oprawę muzyczną stanowiły piosenki w doskonałym wykonaniu uczniów klasy II. Uśmiechniętym nauczycielom, pracownikom szkoły, zaproszonym gościom Pani Renacie Rożek i trenerowi piłki nożnej Panu Marcinowi Popławskiemu wręczono kwiaty.

Następnie głos zabrał dyrektor szkoły mgr Jacek Wójcik, który wręczył listy okolicznościowe, skierował słowa podziękowania nauczycielom i pracownikom szkoły za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzył wielu sił i wytrwałości w codziennej pracy.

Rodzice skupieni w Radzie Rodziców wcześniej przygotowali słodki poczęstunek a&nbspPrzewodnicząca Rady Rodziców p. Beata Kutwa przekazała dla nauczycieli i&nbsppracowników administracyjno-obsługowych najlepsze życzenia.

mgr Anita Kozłowska opiekun S.U.