janpaweii

Wyniki VI Międzyszkolnego Konkursu Grafiki Komputerowej – „Św. Jan Paweł II – Papież Miłosierdzia”

janpaweiiOrganizatorem VI Międzyszkolnego Konkursu Grafiki Komputerowej – „Św. Jan Paweł II – Papież Miłosierdzia” była szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie. Celem konkursu była popularyzacja grafiki komputerowej wśród dzieci, pokazanie możliwości współczesnej techniki komputerowej w tworzeniu grafiki, podtrzymywanie i pielęgnowanie pamięci o Ojcu Świętym Janie Pawle II patronie szkoły.

Jak podają organizatorzy na swojej stronie internetowej http://www.sp51.lublin.eu/ na&nbspkonkurs wpłynęło 120 prac z Lublina i&nbspwojewództwa lubelskiego. W konkursie wzięło udział 7 uczniów z naszej szkoły.

Laureatami VI edycji Międzyszkolnego Konkursu Grafiki Komputerowej „Św. Jan Paweł II – Papież Miłosierdzia” zostali: w kategorii klas 4-6 pierwsze miejsce zajęły ex aequo: Patrycja Gogłoza kl. 6-Szkoła Podstawowa w Stasinie, Amelia Pakuła kl. 4 -Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie, ponadto Komisja Konkursowa wyróżniła prace: Marty Bielak kl.&nbsp5&nbsp-&nbspPubliczna Szkoła Podstawowa w Kiełczewicach Górnych oraz Wojciecha Danilkiewicza z&nbspkl.&nbsp5&nbsp-&nbspSzkoła Podstawowa w Stasinie.

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz Pani mgr Anicie Kozłowskiej nauczycielowi matematyki i informatyki, która była opiekunem wykonanych prac w/w uczniów naszej szkoły.