turniejtanca

Sukcesy naszych tancerzy-Wysokie 2016

turniejtanca

Fot. A. Dubiel. Uczniowie naszej szkoły L. Surtel i K. Dubiel po ceremonii wręczenia pucharów  i dyplomów od organizatorów turnieju.

Im wcześniej zacznie się treningi, tym większa szansa na późniejszy sukces. Ciężka praca połączona z wrodzonym talentem to gwarancja wygranej. Potwierdzeniem tej zasady był III TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO DLA POCZĄTKUJĄCYCH – WYSOKIE 2016, który odbył się w sobotę, 09 kwietnia w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Wysokiem, zorganizowanym przez TOP-DANCE Wysokie, TOP-ART oraz Lubelskie Centrum Inicjatyw Tanecznych w Lublinie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 0-IV, uczestniczący w zajęciach tanecznych, organizowanych przez Lubelskie Centrum Inicjatyw Tanecznych, które na terenie szkoły prowadzi instruktor tańca Pan Rafał Szpyt. Na tegoroczny turniej zarejestrowało się ponad 100 par w różnych kategoriach wiekowych. Zaprezentowali się oni w tańcach towarzyskich takich, jak: samba, cha-cha, walc angielski i walc wiedeński.

W kategorii 6-7 lat wystąpili: Amelia Bartoń i Igor Gano, którzy zdobyli III miejsce. W kategorii 8-9 lat tańczyli: Anastazja Podleśna i Bartosz Gano – II miejsce oraz Luiza Surtel i Kacper Dubiel- II miejsce. Natomiast w kategorii 10-11 lat: Paulina Gęca i Mateusz Suchowolak – II miejsce oraz Nikola Kowalczyk i Michał Zarajczyk – III miejsce. Nasi wychowankowie otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy. Gratulujemy zajętych miejsc i życzymy dalszych sukcesów. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.