chinka2016

SZKOLNA ZABAWA CHOINKOWA

chinka2016

Fot. R. Wójcik. Uczestnicy szkolnej zabawy choinkowej w oczekiwaniu na nowe zadanie wymyślone przez animator Panią Kasię.

Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają okazji, aby się zabawić! Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwie, zabawa choinkowa. W naszej szkole odbyła się w sobotę 30 stycznia 2016r. i była okazją do wyśmienitej zabawy, podczas której cała społeczność szkolna miała okazję się spotkać i razem świetnie się bawić.
Zabawa rozpoczęła się od pokazu tańca przez dzieci uczestniczące w zajęciach prowadzonych na terenie szkoły przez Lubelskie Centrum Inicjatyw Tanecznych w&nbspLublinie pod okiem instruktora tańca Pana Rafała Szpyta. Dalszą część zabawy poprowadzili animatorzy: „Czerwono-włosa” Pani Kasia i „Myszka Miki”. Robiliśmy kółeczka i wężyki, tańczyliśmy, płynęliśmy statkiem, którym bardzo kołysało po to, aby trafić na bezludną wyspę i odnaleźć skarb. Między czasie jechaliśmy na motorze, graliśmy na fortepianie, oczywiście wszystko na niby. Prowadzący uczyli różnych układów tanecznych, a dzieci bardzo szybko i umiejętnie naśladowały animatorów. Kiedy cichła muzyka, uczestnicy musieli wykonywać polecenia wydawane przez prowadzących. Zadania wcale nie były proste, ale znalazło się wielu śmiałków do&nbspich&nbspwykonania.
Rodzice zadbali o pyszny poczęstunek na wzmocnienie sił do zabawy za który im&nbspserdecznie dziękujemy.
Na zakończenie dyrektor szkoły mgr Jacek Wójcik serdecznie podziękował Radzie Rodziców za okazaną pomoc, uczestnikom zabawy za poczucie humoru, aktywne uczestnictwo w konkursach oraz Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom szkoły za zangażowanie w przygotowanie choinki. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę i zapraszamy za rok!

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w zakładce po prawej stronie Galeria zdjęć”.

mgr Tomasz Podgórski- opiekun S.U.